E-KSIĘGOWOŚĆ

Nowoczesna księgowość na wyciągnięcie… kliknięcia!biuro rachunkowe e-księgowość

W e-ProFin wiemy co jest dla Ciebie ważne, e-księgowość to rozwiązanie ułatwiające prowadzenie Twojego biznesu. Dające oszczędność finansową oraz cenny czas, który możesz wykorzystać na rozwój Twojej firmy!

Dokumentów nie musisz dowozić do naszego biura. Ciesz się swobodą, gdyż możesz:

  • przesłać dokumenty e-mailem zeskanowane lub sfotografowane
  • wysłać dokumenty faksem lub kurierem
  • zamówić usługę odbioru dokumentów od Ciebie

A jeśli w środku nocy zapragniesz sprawdzić swoje dane finansowe to możesz to zrobić w każdej chwili przez Internet! Otrzymujesz od nas nowoczesne rozwiązanie dające Ci dostęp do ważnych danych w wygodny sposób 24 godziny na dobę – zakładka STREFA KLIENTA

Proponujemy Ci także bezpłatnie nowoczesne oprogramowanie do wystawiania faktur COMARCH ERP iFaktury24. Dzięki niemu będziesz mieć możliwość błyskawicznej wysyłki wystawionych faktur do naszego biura oraz zagwarantowane bezpieczeństwo przechowywania danych.

Faktury zakupowe w formie papierowej najwygodniej jest zeskanować i przesłać e-mailem do biura rachunkowego. Skanowanie dokumentów przy użyciu skanerów płaskich jest czasochłonne. Problem rozwiązuje szybki skaner z podajnikiem, który pobiera większą partię dokumentów więc czynność trwa o wiele krócej. Dla wygody oferujemy sprawdzone szybkie skanery z podajnikiem na dokumenty.

Kim jesteśmy?

Księgowością zajmujemy się od wielu lat. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, który potwierdza kwalifikacje zawodowe, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej chroniącej naszych Klientów.

Zapewniamy wysokiej jakości obsługę oraz pełną dyskrecję w zakresie informacji i danych, które przetwarzamy. Oferujemy pomoc nie tylko księgową, ale także szkoleniową dotyczącą faktur elektronicznych, programu do fakturowania, wykorzystania nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienną pracę.Logo_C_E-Uzywam

Pracujemy na systemach Comarch ERP Optima co daje gwarancję dostosowania do najnowszych przepisów oraz wygodę pracy z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.

Umów przedstawiciela księgowego już dziś. Księgowość może mieć ludzką twarzSkontaktuj się z nami, zrób ten pierwszy krok

 

mf ochr danych aw ap ksieg prawopracy e-faktury